PERNAMENTNÍ MAKE-UP


Každý den krásná!

Která z nás by nechtěla být každý den krásná ihned po probuzení? I po náročné noci vstát, a vypadat opravdu dobře. S tím, co nám nadělila příroda, nic nezmůžeme. Ale můžeme to lehce upravit tak, aby to pracovalo v náš prospěch, a vlastně to nebylo ani vidět. Tomu kouzlu se říká pernamentní make-up. Vydrží v průměru     1-3 roky. 

Jak si můžete zkrášlit obličej?

OBOČÍ

Microblading (vláskování)

Vytváří obočí pomocí techniky tenkých linek, napodobující skutečné chloupky.

Výsledkem je přirozeně vypadající obočí.

CENA: 3 500 CZK

Pudrové obočí

Barvou se vyplňuje prázdné místo mezi chloupky přirozeného obočí, díky tomu vypadá pak výraznější a objemnější. 

CENA: 3 900 CZK

Kombinovaná 3D technika

Základ obočí je tvořen stínováním světlejšími odstíny pigmentů a tmavšími odstíny. Výsledkem je velmi přirozené, ale přitom zesílené a husté obočí.

CENA: 3 990 CZK

RTY & OČI

Rty kontura

Konturování rtů včetně jemného stínu se hodí pro ty ženy, které mají málo výrazné rty. I bez rtěnky pak budou vaše rty vidět.

CENA: 3500 CZK

Rty kontura a výplň

Výplň rtů včetně kontury je určeno všem ženám, které nemají rády rtěnky, lesky, nebo cokoli jiného na rtech, přesto chtějí, aby jejich rty byly vidět. 

CENA: 4500 - 5000 CZK

Oční linky (horní i spodní)

Jemné, tenké, černé oční linky jako zviditelnění a podtřžení Vašeho pohledu. Elegantní zvýraznění, které se hodí pro každý den. Vhodné i pro ty ženy, které se nemohou kvůli práci líčit, a přesto chtějí vypadat skvěle. 

CENA: 3000 CZK

Na všechny úkony se vztahuje jednoletá záruka. Jedna korekce zdarma. 

Iva Pantůčková

majitelka salónu, permanentní make-up, kosmetika
S více než dvacetiletou praxí jsem ráda, že stále mohu říct: moje práce mne opravdu baví. Udržuji si přehled a pravidelně se školím v nových technikách. Působím po celé republice. Mou radostí je dělat ženy krásné.

Pro dokonalý vzhled stačí jenom