Křenová 59, Brno, 602 00 📞 +420 543 233 883 (1. podlaží), +420 543 217 351 (2. podlaží)

Dermax Wave

Kateřina Marchesini

Kateřina Marchesini

kosmetika, Dermax Wave

Permanentní odstraňování chloupků

Dermax Wave využívá formu ošetření pomocí vysoce energetického a impulzního elektromagnetického záření - IPL (intenzivní impulzní světlo). Jako zdroj používáme výlučně kvalitativně vysoce hodnotné xenonové lampy, kdy potřebná hloubka průniku světla do pokožky je zadávána pomocí 5 safírových filtrů. Vysokou účinnost a bezpečnost při ošetření IPL dosahujeme softwarově podporovaným měřením pokožky - diagnostika tzv. Skin ware kamerou, která je doposud jediným doplňkem svého druhu na světě. Základem je především zhodnocení pleti podle tloušťky vrstev (kudy musí záření pronikat), forma ošetření (které buněčné struktury musí být dosaženy) a absorbční schopnost (kolik záření mohou buněčné struktury přijmout).

Ošetření je nutné několikrát (5 až 7x ) opakovat, jelikož chloupky rostou v různých fázích. Fotoepilací je nejúčinnější provádět v období růstu. Díky několika sezením se ošetří chloupky, které byly při předchozích sezeních v období klidu. Zbývající chloupky postupně slábnou, až jsou téměř neviditelné.

Odstranění podkožního tuku (bezbolestná liposukce)

Liposukce 3. generace představuje neinvazivní terapii pro tukové tkáně. Je prováděná vysokofrekvenčním ultrazvukem, tzn. že nevznikají žádné jizvy, není potřeba žádná anestezie ani rekonvalescence, nervová a svalová tkáň zůstane nezměněná. Je to moderní bezbolestná a vysoce účinná alternativa bolestivé chirurgické liposukce, díky níž odstraníme tukové polštářky, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

Použitím ultrazvukové hlavice během liposukce 3. generace velice efektivně tvarujeme postavu a zároveň zlepšujeme elasticitu, strukturu pokožky a do jisté míry i celulitidu. Vitalizujeme vazivové tkáně a aktivujeme lymfatický systém. Kombinace termální a mechanické energie teplem naruší membránu tukových buněk, tuk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Už po jedné léčbě, trvající maximálně 50 minut, se dostavují viditelné výsledky. Redukce objemu v rámci liposukce 3. generace během jednoho ošetření muže být o 2 až 8 cm. Další kůry výsledný efekt prohloubí a zvýrazní, nejdříve by se však měly opakovat zhruba po dvou až třech týdnech. Doporučuje se série pěti ošetření.

Pro zachování příznivého výsledku je však vhodné dodržovat zdravý jídelníček, zvýšit příjem tekutin a mít dostatek pohybu.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našem salonu

Objednávky na telefonním čísle:

Recepce 1. patro    543 233 883    Po. - Pá.    8:00 - 18:00

Recepce 2. patro    543 217 351    Po. - Pá.    8:00 - 18:00